Įmonės ir prekinis ženklas - ką reiktų žinoti?


Įmonės ženklas ir prekinis ženklas

Įmonės ženklas - tai visos bendrovės grafinis atvaizdas. Įmonė gali vystyti veiklą skirtingose srityse, tačiau vienas grafinis ženklas apjungs tai į visumą. Pabrėž, būtent gamintojo o ne prekės savybes.

Prekinis ženklas - tai atskiro / išskirtinio gaminio grafinis atvaizdas. Kai produktas svarbus ar išskirtinis, tinkamas prekinis ženklas padarys jį atpažįstamą. Paprastai tariant, įmonės ženklas (logotipas) yra įmonės veidas, prekinis ženklas - prekės veidas.

Pateikti informaciją

Užsakant logotipo kūrimą reiktų pateikti kuo daugiau informacijos apie paslaugą, prekę ar įmonę. Taip logotipo kūrėjas galės sukurti ženklą atitinkantį bendrovę ir jos siekius.

Logotipą sukursime ne tik vadovaudamiesi praktiniais panaudojimo aspektais bei savo kūribiškumu, bet taip pat atsižvelgsime į jūsų norus, nes logotipas taps jūsų kasdienybės dalimi.

Trukmė

Logotipo kūrimas ilgas procesas, kantrybė garantuos geresnius rezultatus, atsiminkite, geras logotipas tarnaus ilgai. Pateikę visą reikiamą informaciją pirmus eskizus pamatysite po savaitės. Eskizas dar nėra paruoštas logotipas, tai sumanymas, idėja pavaizduota grafiškai. Patikęs variantas redaguojamas pagal kliento reikalavimus ir tik tuomet vektorizuojamas.

Tai yra ruošiamas naudotinas piešinys. Koregavimai paprastai užtrunka dar keletą dienų, galutinis paruošimas 3-5 dienas. Netykėkite jei jums žada atlikti visus darbus per 2 dienas, net jei per dvį dienas gausite logotipą, jo tikrai nenaudosite ilgai, verslui plečiantis vis labiau jusite apgalvoto ženklo poreikį.

Įkainiai

Logotipo kūrimas kainuos nuo 50 iki 100 €.

Top