Tinklapio dizaino kūrimas


Iš pradžių dizainas

Joks verslas mūsų laikas neapsieina be tinklapio. Net jei visa įmonės veikla vyksta fizinėje edvėje, tinklapis vistiek naudingas. Tinklapyje klientas ras kontaktinę informaciją, galės pasitikslinti įmonės adresą, įmonės rekvizitus. Tinklapis kuriam keliami tik tokie reikalavimai - pateikti rekvizitus, telefono numerius ir adresus, gali būti vadinimas virtualia vizitine kortele. Net ir nesudėtingam, nedideliam interneto puslapiui individualus dizainas suteiks pranašumą prieš konkurentus, pastūmės pasirinkti paslaugą iš įmonės, kurios prisistatymas virtualioje erdvėje maloniai nuteikia. Akivaizdu, kad sudėtingiems ir daug informacijos talpinantiems puslapiams individuali ir patogi išvaizda yra tiesiog būtina.

Šviesos spektro studija siūlo pradėti nuo maketo. Maketas padės suprasti, ar būsima interneto tinklapio išvaizda ir struktūra atitiks poreikius ir pageidavimus dar prieš programuojant puslapį, dėl ko mažesniais kaštais pasiekiamas norimas dizainas dar prieš tai, kai darbo imasi programuotojas. O visi žinome, kiek kainuoja programuotojų darbo laikas.

Informacijos pateikimas

Prieš kuriant tinklapį, yra naudinga teisingai apibrėžti ir pateikti norimą talpinti informaciją. Pagrindiniame tinklapio puslapyje patariame talpinti aktualiausią klientui informaciją, kuri padės greitai ir patogiai susiorientuoti informacijos sraute, iškart rasti tai kas jį dominą. Klientas neprivalo nurodyti kaip informacija turi būti pateikiama, grafinį pateikimo variantą pasiūlys pats dizaineris, tačiau klientas turi pabrėžti, kokia informacija yra svarbiausia jam ir klientui,į kokias konkrečios veiklos subtilybes dizaineris turi atkreipti dėmesį. Kokias emocijas turi kelti puslapis, kokias problemas turi spręsti.

Trukmė

Interneto puslapio maketo ruošimo trukmė - 2-5 dienos
Maketo tvirtinimas ir koregavimas + 2-3 dienos.

Kiekvienas sekantis puslapis ruošiamas greičiau ir kaina skaičiuojama mažesnė (jei puslapis paveldi didesnę dalį pirmojo maketo).

Įkainiai

Interneto puslapio maketo kūrimas kainuos nuo 15 iki 50 € kiekvienas sekantis puslapis pigesnis.
Jei užsakomas visas tinklapis, interneto puslapių maketavimo darbai įtraukiami į bendrą kainą.

Atlikti darbai
Top