Reklamos internete paslaugosSvetainių kūrimas
Reklama socialiniuose tinkluose
Elektroniniai skelbimai visose Lietuviškuose portaluose
Google Ad Words reklama
Tinklapių tobulinimas geresniems paieškos rezultatams pasiekti -(SEO) Optimizavimas

Svetainės talpinimas

Vienos svetainės talpinimas 30 € metams, nemokamai atliekami smulkūs informacijos įkelimo / keitimo darbai. Pašto adresų sukūrimas.Tinklapių kūrimo kainos:logotipo maketavimo paslaugos

Tinklapiai - vizitinė

Tinklapis - vizitinė kortelė pigiausias ir greičiausias būdas patalpinti informaciją apie įmonę į internetą. Tai vieno puslapio įmonės pristatymas ir reikalingiausių duomenų pateikimas. Puikus pasirinkimas įmonėms, kurių pagrindinė veiklos dalis - gyvas bendravimas su klientų. Tinka pateikti trumpą aprašymą apie įmonės veiklą, rekvizitus, adresus, visus reikiamus kontaktinius duomenis. Tinklapis - vizitinė gali turėti individualų dizainą, kaip ir bet-kuris kitas tinklapis.

100 €

logotipo maketavimo paslaugos

Tinklapiai smulkiam verslui

Tinklapis smulkiam verslui - tai vidutinės apimties pristatomasis šaltinis. Klientas ne tik pasitikslins rekvizitus, bet ir sužinos apie siūlomas paslaugas smulkiau ir detaliau. Tinklapį gali sudaryti nuo poros iki kelių puslapių su informacija. Tinklapiui naudojamas individualus arba standartizuotas puslapių dizainas. Tinklapio duomenys redaguojami kūrėjų grupės darbuotojais nemokamai, esant užsakytam talpinimo planui. Arba kūriama TVS (tūrinio valdymo sistema). TVS į svetainės kainą neįskaičiuota.


Gaunate: Domeno parinkimas; 3-6 puslapių tinklapis; Startinis logotipas; 5-10 aukštos kokybės nuotraukų arba paveiksliukų jūsų tinklapyje; Nemokamas talpinimas metams (standartinė kaina 30 €); Svetainė optimizuota Google paieškos sistemai.

300 €

logotipo maketavimo paslaugos

Didelių apimčių tinklapiai

Didelių apimčių tinklapiai reikalingi įmonėms, teikiančioms daug informacijos apie paslaugą ar prekią. Dideliam informacijos kiekiui talpinti gali būti sukurtas individualus tinklapio dizainas arba panaudotas vienas ir paruoštų dizainų. Pagal pageidavima kūriama sąvarankiško tūrionio valdymo sistema, arba turinį nemokamai pildo/keičia kūrėjų grupė, esant užsakytam talpinimo ir priežiūros planui. Į šią kategoriją patenka tinklapiai - parduotuvės.


Gaunate: Domeno parinkimas ir pirkimas; Neribotas puslapių tinklapis; Startinis logotipas; Startinis firminis stilius; 10-20 aukštos kokybės nuotraukų arba paveiksliukų jūsų tinklapyje; Nemokamas talpinimas metams (standartinė kaina 30 €); Tekstų rašymas arba kliento tekstų redagavimas; 100 vizitinių kortelių dovanų; Svetainė optimizuota Google paieškos sistemai.

500 €


Portfolio


Top